Other

Kiraz mevsiminin sonunda ne oldu?

Kiraz mevsiminin sonunda ne oldu?

November 28, 2015
Kiraz Mevsimi/Final episode date

Kiraz mevsimi kaçıncı bölümde final oldu?

Fox Tv’de romantik aşk sahneleriyle gündemden düşmeyen Kiraz Mevsimi 59. bölümüyle final yaparak ekranlara veda etti. Sevilen dizinin final bölümünde Ayaz ve Öykü arasında komik bir iddialaşma oldu.

Kiraz mevsimi kaç bölüm oynadı?

Kiraz Mevsimi (dizi)

Kiraz Mevsimi
Sezon sayısı 2
Bölüm sayısı 59 (bölümleri listesi)
Yapım
Yapımcı Ali Gündoğdu

Öykü ve Ayaz kaçıncı bölümde sevgili oldular?

Ayaz ve Öykü Kavuştu ❤ – Kiraz Mevsimi 12. Bölüm – YouTube.

Kiraz Mevsimi dizisinin konusu nedir?

KİRAZ MEVSİMİ GENEL KONUSU: Çocukluğunda beri en yakın dostu Burcu’nun abisi Mete’ye aşık olan Öykü ilerde bir gün başarılı bir modacı olmak istemektedir. Herkesten gizlediği aşkı Mete’yi mahalleden arkadaşı Şeyma’ya kaptırır ve hislerini kalbine gömer. Öykü komik tesadüfler sonucunda Mete’nin ortağı ayaz ile tanışır.

Kiraz Mevsimi Öykü Kimdir Kaç Yaşında?

Özge Gürel 5 Şubat 1987 yılında İstanbul ‘da doğdu.Silivrili bir ailenin kızıdır. Anne tarafı Selanik göçmeni, baba tarafı ise Çerkes kökenlidir. Liseyi bitirene kadar Silivri’de yaşadı.

Kiraz Mevsimi kaç sezon sürdü?

2
Kiraz Mevsimi/Number of seasons

Kiraz Mevsimi Ayaz gerçek adı ne?

Ekranların sevilen dizisi Kiraz Mevsimi’nde Ayaz karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu’nun bilinmeyenlerini sizler derledik. Detaylar haberimizde.. SERKAN ÇAYOĞLU KİMDİR? Serkan Çayoğlu 31 Mayıs 1987, Almanya doğumlu model, manken ve oyuncudur.

Kiraz Mevsimi 2 sezon kaç bölüm?

2014-2015 yılları arasında FOX’ta yayınlanan aşk, gençlik ve romantik komedi türündeki Türk televizyon dizisi olan Kiraz Mevsimi bölümleri listesi. Dizinin ilk sezonu 4 Temmuz 2014 tarihinde başlamış ve 27 Haziran 2015 tarihinde bitmiştir. 51 bölümlük ilk sezonun ardından 8 bölüm sürmüş ikinci sezon onay almıştır.

Kiraz Mevsimi ne zaman sezon finali yapacak?

28 Kasım 2015
Kiraz Mevsimi/Final episode date
Fakat dizinin oyuncularından Neslihan Yeldan instagram hesabından 59. bölümde final yapacağını açıkladı. Kiraz Mevsimi, final bölümüyle 28 Kasım Cumartesi FOX’ta!

Ayaz ve Öykü gerçek hayatta sevgili mi?

Kiraz Mevsimi Aşıkları Özge Gürel (Öykü) ile Serkan Çayoğlu (Ayaz) Gerçek Hayatta Aşk Yaşıyor.

Özge kaç yaşındadır?

34 yaşında (5 Şubat 1987)
Özge Gürel/Age